Dekoratīvais betons

Arhitektoniskais betons

Dizaina apmetums ar arhitektoniskā betona faktūru dekoratīviem fasāžu pārklājumiem ēku ārējās siltumizolācijas kompozītās sistēmās (ETICS), āra darbiem un iekšdarbiem.

Dekoratīvais betona apmetums ir paredzēts plānkārtas   dekoratīvo pārklājumu ar arhitektoniskā betona efektu veidošanai uz ēku fasādēm. Ceresit CT 760, kā fasāžu apmetums, ir viena no sastāvdaļām, kas tiek izmantota Ceresit Ceretherm ēku ārējo sienu siltumizolācijas kompozītās sistēmās (ETICS), izmantojot putu polistirola plāksnes. Apmetumu var izmantot arī uz betona pamatnēm, tradicionālajiem apmetumiem, ģipša pamatnēm un uz skaidu plāksnēm, ģipškartona plāksnēm un citiem.

Dažādi uzklāšanas un virsmas apdares paņēmieni var radīt dažāda veida neapstrādāta arhitektoniskā betona efektus, piemēram, dēļu rakstu, šūnainu, izdrupušu faktūru un citus.Dekoratīvais apmetums „Arhitektoniskais betons” Dizaina apmetums ar arhitektoniskā betona faktūru dekoratīviem fasāžu pārklājumiem ēku ārējās siltumizolācijas kompozītās sistēmās (ETICS), āra darbiem un iekšdarbiem.

Piedāvātie virsmas apdares paņēmieni:


1. Struktūra ar viļņiem, apdegumiem (ledus faktūra)

2. Rievota struktūra, veidota ar suku, apdegumi (ezera faktūra)

3. Regulāra struktūra, veidota ar rullīti, apdegumi (lietus faktūra)

4. Neregulāra struktūra, veidota ar rullīti, divu krāsu, apdegumi (vētras faktūra)

5. Dēļu raksta un šūnu struktūra betonā, apdegumi (betona plāksnes faktūra)

ĪPAŠĪBAS: plānkārtas, elastīgs, izturīgs pret skrāpējumiem un bojājumiem, izturīgs pret laika apstākļu iedarbību, vienkomponenta, gatavs lietošanai
tonēts masā, pieejams trijos pelēkos toņos, viegli uzklāt, plašs iespējamo struktūru un uzklāšanas paņēmienu, diapazons, iekšdarbiem un āra darbiem.