INDUSTRIĀLĀ BŪVNIECĪBA

"Industrial Smart Solutions"- ⌊ISS⌋ apvieno spēcīgus nozares profesionāļus, lai garantētu nevainojamu kvalitāti, teicamu projektu realizāciju un operatīvus termiņus.Mūsu specializācija ir industriālā būvniecībā un industriālo projektu pilna cikla attīstīšana.

 Darbības sektori Būvadarbu vadīšana ISS paveiktais

PAR MUMS / INDUSTRIĀLĀ BŪVNIECĪBA

Industrial Smart Solutions apvieno spēcīgus nozares profesionāļus, lai garantētu nevainojamu kvalitāti, teicamu projektu realizāciju un operatīvus termiņus.Mūsu specializācija ir industriālā būvniecībā un industriālo projektu pilna cikla attīstīšana.Profesionāļu apvienošanās vienā komandā  tādējādi klientiem nodrošinot  kompetenci un profesionālo pieredzi industriālo ēku pilna cikla būvniecībā. Uzņēmums  ir realizējis vairāk nekā 30 industriālā tipa objektus un inženierbūves. Starp realizētajiem būvobjektiem ir industriālie kompleksi, industriālie parki, angāri, noliktavas, autoservisi, ražošanas ēkas, tirdzniecības centri, sporta kompleksi, tenisa korti.

 • Darbības virzieni
   

  Uzņēmuma darbības galvenais sektors-Industriālā būvniecība. Uzņēmums piedāvā daudzpusīgu industriālās būvniecības servisu – sākot no idejas un līdz būvniecības projekta nodošanai ekspluatācijā. 

  Industriālo ēku pilna cikla būvniecība:

  Industriālie kompleksi

  Angāri un noliktavas 

  Autoservisi

  Logistikas centri

  Sporta kompleksi

  Komercplatības

  Tirzniecības centri

  Ražošanas ēkas

  Autosaloni

  Tenisa korti

 • Uzņēmuma vēsture

  Profesionāļu apvienošanās ar starptautisko pieredzi vienā komandā tādējādi klientiem nodrošinot  kompetenci un profesionālo pieredzi industriālo ēku pilna cikla būvniecībā. 

 • Sertifikāti

   

     doka.jpgbis.jpgbis-2.jpgdarba-drosibas-un-aizsardzibas-specialista-sertfikats.jpghilti.jpgwavin.jpgaplieciba-darba-aizsardzibas-prasibas-buvnieciba-05-09-2019-page-001.jpgaplieciba-ugunsizturigie-un-speciali-betoni-19-09-2019-page-001.jpghilti2.jpglicen.jpgapliecinajums-cementa-kloni-cmb-28-01-2020-page-0001.jpg

 • Atsauksmes

  iss-atsauksmes-clean-room.jpgiss-atsauksme-par-sadarbibu.jpg

Jaunumi

Multifunkcionāla sporta ēka ar zirgu manēžu
Multifunkcionāla sporta ēka ar zirgu manēžu
Uzņēmums 2019. gada 1. Jūnījā noslēdza būvniecības līgumu par būvobjekta "Multifunkcionāla sporta ēka ar zirgu manēžu" būvdarbu pabeigšanu un pārņēma šo objektu no iepriekšējā būvuzņēmēja.
Lasīt vairāk

Sadarbības partneri